?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Originally posted by vagabondo_str at Страсті Христові у нотах української скрипки.
В Італії проходять концерти квартету музикантів–віртуозів «Сінополі», у склад якого входить знаний у світі скрипаль Олександр Семчук, заслужений артист України.
Готуючись до приходу Світлого празника Воскресіння Господнього, християнський світ звертається до теми Страстей Христових, оглядаючи їх із точки зору сьогодення. Ця тема знайшла відображення у проекті «Останні слова Христа», в рамках якого передбачено два концертні виступи квартету «Сінополі».


Перший із них пройшов учора, 2 квітня, у Римській філармонії, а сьогодні о 21 годині за італійським часом, віртуози даруватимуть емоційні хвилини шанувальникам класичної музики у «Театрі муз», що у Анконі.


У склад квартету входить Олександр Семчук (скрипка), Паоло Ламбарді, (скрипка), Антонелло Фаруллі (альт) та Лука Бачеллі (віолончель). Кожен з музикантів має за плечима величезний досвід концертної діяльності. Незважаючи на різну художню освіту, їх музика є узгодженою та гармонійною.


У програмі «La Pasione» промовляючий контраст нот Франца Хайдена супроводжується сучасною інтерпретацією біблійної розповіді Страстей Христових тексту Сарамаго (Текст читає Даніеле Парізі). 

Репертуар Сінополі складають твори для смичкових інструментів класичних та сучасних композиторів, особливу увагу музиканти надають сценічній виваженості їх програми.


Соліст квартету - Олександр Семчук народився в Івано-Франківську, у сім’ї музикантів. Навчався у кращих академіях міжнародного класу: Музичній академії Менухіна в Гштааді, Національній музичній академії в Києві, Національній консерваторії Де музік де Ліон та Віденській консерваторії. Виступав із сольними концертами у Сполучених Штатах, південній Кореї, Австралії, Китаї, та багатьох країнах Європи.


З 2011року є завідувачем кафедри струнних інструментів Міжнародної академії «Зустрічі з маестро» у Імолі (Італія). Його учні перемогли у близько 30-ти міжнародних музичних конкурсах. Олександр Семчук є серед організаторів Міжнародного фестивалю “Etherotopie – Altri Luoghi”.
Profile

Тут Україна
ukraine_world
Україна і світ.

Latest Month

August 2019
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner